foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
2019/2020

LOGOWANIE

Gminny turniej tenisa stołowego

 

12 i 14 listopada gościliśmy najlepszych tenisistów stołowych z Gminy Tarnów. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci rozegraliśmy turniej, którego celem było wyłonienie reprezentacji naszej gminy do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym. Miłą niespodziankę sprawił nasz uczeń Łukasz Flaga, który zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej. W grze podwójnej również wywalczyliśmy złoto. Nasz debel w składzie Łukasz Flaga i Wiktor Wałaszek po zaciętej walce uplasował się na pierwszej pozycji, kwalifikując się do kolejnego etapu powiatowego. W grze podwójnej w kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęły Weronika Kuta i Weronika Bród.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów

 

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Indywidualnym

Wola Rzędzińska, dnia 12. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. Haba Oliwia - Zgłobice
1.Wilk Adrian –Jodłówka Wałki
  1. Haba Klaudia - Zgłobice
2.Mirek Kacper – Poręba Radlna
  1. Zacha Gabriela – Jodłówka - Wałki
3.Wójcik Dominik – Wola Rzędzińska nr 1
  1. Sorysz Emilia – Jodłówka Wałki
4.Małek Szymon - Jodłówka Wałki
Startowało 6 zawodniczek                                                               Startowało 9 zawodników
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. Karczmarczyk Klaudia – Wola Rzędz nr 1
1.Flaga Łukasz - Wola Rzędzińska nr 2
  1. Zabawa Martyna – Poręba Radlna
2.Osika Patryk – Jodłówka Wałki
  1. Żydowska Gabriela - Zawada
3.Pinas Piotr – Jodłówka Wałki
  1. Gębska Emilia - Poręba Radlna
4.Kozłowski Michał – Jodłówka Wałki
Startowało 10 zawodniczek                                           Startowało 7 zawodników                                                                                      

Wszyscy wymienieni awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 19 i 20 listopada w Wielkiej Wsi.

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Drużynowym

Wola Rzędzińska, dnia 14. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP Zgłobice /Haba Klaudia, Haba Oliwia/
1. SP Jodłówka Wałki I /Wilk Adrian, Kiwior Jan/
  1. SP Jodłówka Wałki /Sorysz Emilia, Małek Anna/

2.SP 1Wola Rzędzińska /Wójcik Dominik

                             Zieliński Damian/

  1. SP 2 Wola Rzędzińska /Bród Weronika,                       Kuta   Weronika
3.SP Poręba Radlna /Mirek Kacper, Budzik Patryk/                                          
 

4.SP Jodłówka Wałki II /Małek Szymon,

                               Puła Mateusz/

Startowało 3 drużyny                                                                            Startowało 6 drużyn.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP 1 Wola Rzędzińska / Łakoma Zuzanna
                                         Karczmarczyk Klaudia /

1.SP 2 Wola Rzędzińska I/Flaga Łukasz,

                                            Wałaszek Wiktor /

  1. SP Poręba Radlna /Zabawa Matryna,
                                   Gębska Emilia /

2.SP Jodłówka Wałki I / Kozłowski Michał,

                           Osika Patryk /

  1. SP Jodłówka Wałki   / Sorysz Weronika,
                                         Szułakiewicz Marlena /

3.SP Jodłówka Wałki II / Chrobak Mikołaj,

                               Pinas Piotr /

  1. SP Zgłobice / Niewola Aleksandra, Kras Karolina

4.SP 2 Wola Rzędzińska II / Frysztak Jakub

                              Kuta Przemysław./

Startowało 4 drużyny                                                                                       Startowało 6 drużyn.                

Tylko mistrzowie awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 21 i 22 listopada w Wielkiej Wsi.

E-DZIENNIK

  

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

LICZNIK ODSŁON

003456084
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
582
1589
6740
6740
11255
16181
3456084

Prognoza na dzisiaj
696


Twój IP:3.231.212.98

WSZYSTKIE SPORTOWE NEWS'Y

Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja ...
02 Gru 2019 16:22
Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja Mordyla
Czytaj więcej >>>
Drużynowy i indywidualny turniej tenisa stołowego...
18 Lis 2019 20:31
Drużynowy i indywidualny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
Turniej szachowy
16 Lis 2019 21:22
Turniej szachowy
Czytaj więcej >>>
Sukcesy sportowe naszych uczniów
06 Paź 2019 18:25
Sukcesy sportowe naszych uczniów
Czytaj więcej >>>
Koło szachowe
04 Paź 2019 18:45
Koło szachowe
Czytaj więcej >>>
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach woj...
30 Wrz 2019 10:49
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach województwa.
Czytaj więcej >>>
SKS 2019
05 Wrz 2019 15:50
SKS 2019
Czytaj więcej >>>
Sukces naszych lekkoatletów
27 Maj 2019 17:42
Sukces naszych lekkoatletów
Czytaj więcej >>>
Gminne zawody pływackie
27 Maj 2019 13:12
Gminne zawody pływackie
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
14 Maj 2019 20:43
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
Czytaj więcej >>>
Piłka ręczna - Awans do półfinału powiatowego chł...
17 Mar 2019 15:12
Piłka ręczna  - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcz...
20 Gru 2018 11:32
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
  1. NASZA LOKALIZACJA
  2. WAŻNE LINKI
  3. FLUORYZACJA
  4. KONTAKT

NASZA LOKALIZACJA

 

WAŻNE LINKI


   MEN - Ministerstwo Edukacji Narodowej 

   KURATORIUM - Kuratorium Oświaty

   PPPP - Powiatowa Przychodnia Psychologiczno - Pedagogiczna

   OKE - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

   UG - Urząd Gminy Tarnów

Informujemy, że zabiegi fluoryzacyjne będą się odbywały w szkole w następujących terminach:
 
1)      9 października 2019 r.
2)      20 listopada 2019 r.
3)      8 stycznia 2020 r.
4)      19 lutego 2020 r.
5)      25 marca 2020 r.
6)      6 maja 2020 r.
 
Informacja ta dotyczy tylko klas I-VI
 
Mariusz Widawski
 
 
 

KONTAKT


Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

33-150 Wola Rzędzińska 253a

gmina: Tarnów

powiat: tarnowski

woj.: małopolskie

tel.: dyrektor/sekretariat: +48 14 679 21 24 

email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 9930650990, REGON: 001202450

 

next
prev