foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

NAJNOWSZE NEWS'Y

Spotkanie z prezenterką radia RDN Małopolska

W poniedziałek 23. października 2017 roku uczniowie klas 7sp i 3b gimnazjum spotkali się z dziennikarką i prezenterką radia RDN Małopolska Panią Moniką Faron-Miśtak, która ma na swoim koncie niezliczoną ilość przeprowadzonych wywiadów i audycji z interesującymi ludźmi.

   Motywem przewodnim spotkania było radio i jego specyfika oraz rola tego medium we współczesnym świecie. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali wypowiedzi gościadotyczące pracy redaktora i prezentera radiowego oraz tematów poruszanych w eterze. Była to również niepowtarzalna okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania odnośnie cech dobrego dziennikarza, etyki dziennikarskiej, zalet i trudności związanych z tym zawodem. Pani redaktor podkreślała również to, jak ważna jest w tej pracy umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim. Ponadto słuchacze dowiedzieli się, że dziennikarz powinien być osobą ciekawą świata, rzetelną i pełną pasji.

   Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i pozwoliło zebranym uzyskać ciekawe informacje na temat pracy w mediach, a zwłaszcza w rozgłośni radiowej.

 

 

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003193018
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
37
434
857
3246
10297
16707
3193018

Prognoza na dzisiaj
INF


Twój IP:3.84.186.122

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ